

Ако сте на лов за смартфони, значи определено трябва да изчакате до следващия месец, когато се очаква да бъдат представени огромен брой нови устройства. Освен големите играчи Apple и Samsung, през септември своя нов флагман ще представи и компанията Sony. Днес се появи тийзър в мрежата, който показва възможния дизайн на смартфона Honami.
Изображението показва дизайна на устройството, както и датата, на която ще бъде представено – 4-ти септември в Берлин, точно два дни преди събитието IFA да започне. Интересното е, че Samsung изпрати покани за свое събитие на 4-ти, където се очаква корейците най-накрая да покажат Galaxy Note 3.

Sony Honami ще пристигне с 5-инчов Full HD дисплей, но компанията ще наблегне най-много на 20.7-мегапикселовата камера при маркетирането на телефона.
Източник: Xperia Blog.


















































