Автомагистрала_Хемус

На автомагистрала "Хемус" бяха регистрирани три инцидента за по-малко от час, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Шумен.

Един от инцидентите се е случил между бензиностанция "ОМВ" и квартал "Мътница" в посока София, като 10-годишно дете е било откарано за преглед в шуменската болница след удар в главата. Другите две катастрофи са се случили с участието на двама шофьори, които са самокатастрофирали.

Полицията призовава шофьорите да бъдат внимателни, тъй като след обилния дъжд на места може да има условия за аквапланинг. Екипи на полицията в Нови пазар ще помагат за регулирането на движението в проблемните участъци на магистралата, уточняват от Областната дирекция на МВР в Шумен.

Отговори

Please enter your comment!
Please enter your name here