Снимка: 9to5mac

Едва ли до сега се е появявал по-сериозен слух за бъдеща премиера на iPhone 7 Pro от този, за който докладват 9to5mac. Те са се добрали до информация от японско списание, където е изтекла подробна схема на Pro модела, показваща няколко интересни неща.

Първо на първо, не се споменава нищо за аудио жак, дори напротив – на схемата се вижда ясно, че такъв няма. За изненада на всички обаче, смартфонът може би няма да е по-тънък. Дебелината на iPhone 7 Pro се очаква да е същата като на iPhone 6s Plsu – 7,3 милиметра.

iphone-7-pro-schematics

Останалите пропорции на устройството изглежда остават същите. Това обаче не важи за гърба на iPhone 7 Pro – там изглежда можем наистина да очакваме двойна iSight камера. Каква ще е нейната цел, все още не се знае – дали ще можете да снимате видео и снимки едновременно, или пък да сменяте фокуса? Остава да разберем.

Схемата докладва и за още нещо, което може би ще се появи при Pro варианта на iPhone 7 – т.нар. умен порт или smart connector. Той отново се намира на гърба и най-вероятно ще позволи използването на мултифункционални калъфи и други подобни джаджи.

Какво ще кажете? Харесва ли ви идеята за iPhone 7 Pro? Ще се сбъдне ли и този слух според вас?

1 коментар

  1. Ако дисплея е OLED, ще ми хареса !

Comments are closed.